Konsultacje położniczo-ginekologiczne

Podczas konsultacji, w zależności od Twoich potrzeb i problemu, dowiesz się więcej na temat antykoncepcji, uzyskasz poradę na temat badań profilaktycznych oraz zmian zapalnych w obrębie narządów płciowych. Jeśli chciałabyś omówić z ginekologiem planowanie ciąży, Twoim problemem jest niepłodność lub zaburzenia miesiączkowania, w Krakowie chętnie Ci pomożemy. Udzielamy wskazówek dotyczących również prowadzenia i postępowania w trakcie ciąży. Pomagamy przejść również jak najłagodniej przez okres menopauzy.

Umów się na konsultacje położniczo-ginekologiczne w Krakowie.

Zaburzenia miesiączkowania – Kraków

Jednym z problemów, z jakimi zgłaszają się do nas pacjentki, są zaburzenia miesiączkowania. Kraków to miejsce, w którym sprawdzamy, co jest ich przyczyną – problem ten często jest bardzo złożony. Jego powodem mogą być m.in. schorzenia tarczycy, zespół policystycznych jajników (PCOS), hiperprolaktynemia, stres czy też spadek masy ciała. Rozregulowanie cyklu może być też efektem intensywnych ćwiczeń. Warto pamiętać, że przyczyna może być również jeszcze inna.

Menopauza – Kraków

Menopauza to okres w życiu kobiety, w którym wiele się zmienia. Krwawienia stopniowo stają się nieregularne, do tego dochodzą uciążliwe uderzenia gorąca oraz nadmierna potliwość. Nieraz dochodzi również do wzrostu masy ciała i spadku libido. Aby złagodzić wszelkie dolegliwości, warto umówić się z ginekologiem, który może zaproponować odpowiednie środki, m.in. kurację hormonalną czy też leki obniżające nadciśnienie.